BURSA NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

12 MART İSTİKLAL MARŞIMIZIN KABULÜ

12 MART İSTİKLAL MARŞIMIZIN KABULÜ

İstiklal Marşı'mız milli mücadelenin ruhunu temsil eden, manası ve hakikatiyle her an yaşayan bir coşku ve heyecanı yansıtıyor. Bugün yediden yetmişe herkesin aynı inanç ve heyecanla okuduğu, ezberlediği ve haykırdığı İstiklal Marşı'nın her mısrasında tarih ve medeniyetin ortak değerleri, vatan ve bayrak aşkı bulunuyor. 

Bunun üzerine ilçemiz okul öncesi öğretmenleri,  Özlüce Anaokulu rehberliğinde İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa Muharrem  TÜFEKCİ ve Şube Müdürümüz Sayın Selahattin ERDOĞMUŞ' un da katılımıyla günün anlam ve önemini belirten bir çalışma yapmak istedik. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile bütün aziz şehitlerimizi, milli şairimiz Mehmet Akif Ersoy'u rahmet, minnet ve saygıyla anıyoruz. Ruhları şad olsun.

 

İhsaniye Mahallesi, Nilüfer Cumhuriyet Meydanı, No7/A, PK16130, Nilüfer/Bursa - 0(224) 245 7034 __Ek Hizmet Binası İletişim Numarası (Özel Öğretim Bölümü) 0(224) 246 7778

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.