BURSA NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

20. MİLLİ EĞİTİM ŞURASI AÇILIŞ TÖRENİ YAPILDI

20. Millî Eğitim Şûrası bütün paydaşlarıyla Ankara'da toplandı. Şuranın açılış töreni, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde yapıldı.
20. MİLLİ EĞİTİM ŞURASI AÇILIŞ TÖRENİ YAPILDI

20. Millî Eğitim Şûrası açılış törenindeki konuşmasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, icrasına öncülük eden Millî Eğitim Bakanlığı ile Bakan Mahmut Özer ve ekibini, Şûra'ya destek veren tüm kurumları tebrik etti. Erdoğan, değerli fikirleriyle, öneri ve tenkitleriyle şuraya katkı yapacak tüm katılımcılara da teşekkürlerini iletti.


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen 20. Millî Eğitim Şûrası'nın açılış töreninde "Öğretmenlik Meslek Kanunu"nu kısa sürede Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin takdirine sunacaklarını belirterek kadrolu ve sözleşmeli öğretmen ayrımını ortadan kaldıracaklarını söyledi.


 Haberin tamamı için tıklayınız

İhsaniye Mahallesi, Nilüfer Cumhuriyet Meydanı, No7/A, PK16130, Nilüfer/Bursa - 0(224) 245 7034 __Ek Hizmet Binası İletişim Numarası (Özel Öğretim Bölümü) 0(224) 246 7778

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.