BURSA NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ATAEVLER ANAOKULU "ÇEVRECİ ÇOCUKLARIN AJANDASI" ETWİNNİNG PROJESİNİ SÜRDÜRÜYOR

Ataevler Anaokulu öğretmenleri "Çevreci Çocukların Ajandası" isimli eTwinning projesi kapsamında proje ortakları ile birlikte Orman Haftası etkinliği için bir e-book hazırladı.
ATAEVLER ANAOKULU

Ataevler Anaokulu öğretmenlerinden Çağla DANDİNOĞLU, Giresun ÇITLAKKALE ve Elif AKSU'nun kuruculuğunu yaptığı okul öncesi eğitimi öğretmenleri tarafından planlanan Türkiye ve Romanya ortaklı eTwinning projesinde, okul öğrencileri her hafta ajandalarına çevreyle ilgili bir sorunu ve olayı ekleyerek çözüm bulmaya ve dünyaya bu sorunlarla ilgili mesajlar vermeye devam ediyor. Bu kapsamda Orman Haftası'nda, kendi hikâyelerini geri dönüşümden yaptıkları kâğıtlara resmederek bir e-book hazırlandı. Hazırlanan e-book ile orman yangınlarına, atıklara ve çevre sorunlarına dikkat çeken bir mesaj verme amaçlandı.

e-book sayfalarına ulaşmak için tıklayınız.

İhsaniye Mahallesi, Nilüfer Cumhuriyet Meydanı, No7/A, PK16130, Nilüfer/Bursa - 0(224) 245 7034 __Ek Hizmet Binası İletişim Numarası (Özel Öğretim Bölümü) 0(224) 246 7778

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.