BURSA NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ATAEVLER ANAOKULUNDA “DEĞERLER EĞİTİMİ” PROJESİ TOPLANTISI YAPILDI

ATAEVLER ANAOKULUNDA “DEĞERLER EĞİTİMİ” PROJESİ TOPLANTISI YAPILDI.
ATAEVLER ANAOKULUNDA “DEĞERLER EĞİTİMİ” PROJESİ TOPLANTISI YAPILDI

Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü himayesinde tüm Okullarımızda uygulanan “Değerler Eğitimi ”projesi çalışmaları 2 yıldır devam etmektedir.

     Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü himayesinde tüm Okullarımızda uygulanan “Değerler Eğitimi ”projesi çalışmaları 2 yıldır devam etmektedir. Bu sene empati, hoşgörü, demokrasi ve insan hakları, dostluk, arkadaşlık, çalışkanlık, vatanseverlik vb. konuların ele alındığı proje kapsamında ikinci dönem Okullarda yapılacak çalışmalar ve yıl sonu faaliyetleri İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet AVCI başkanlığında proje koordinatörü Okul Müdürleri ile Ataevler Anaokulu toplantı salonunda değerlendirildi.

Şube Müdürü Mehmet AVCI Okullarda yapılan uygulamaların daha düzenli yürümesi için Mart 2015 itibariyle tüm Okullara bir toplantı yapılarak bilgilendirme yapılmasını istedi. Toplantı iyi dilek ve temenniler ile sona erdi.

İhsaniye Mahallesi, Nilüfer Cumhuriyet Meydanı, No7/A, PK16130, Nilüfer/Bursa - 0(224) 245 7034 __Ek Hizmet Binası İletişim Numarası (Özel Öğretim Bölümü) 0(224) 246 7778

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.