BURSA NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BARIŞ ANADOLU LİSESİ’NDE ORTAÖĞRETİM ÇALIŞTAYI YAPILDI

İlimiz Fen, Sosyal Bilimler ve Anadolu Lisesi müdürlerinin katıldığı Ortaöğretim Çalıştayı’nın ilki İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Uygar Umut başkanlığında Barış Anadolu Lisesi’nde yapıldı. 
BARIŞ ANADOLU LİSESİ’NDE ORTAÖĞRETİM ÇALIŞTAYI YAPILDI

            İlimiz Fen, Sosyal Bilimler ve Anadolu Lisesi müdürlerinin katıldığı Ortaöğretim Çalıştayı’nın ilki İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Uygar Umut başkanlığında Barış Anadolu Lisesi’nde yapıldı.

           Barış Anadolu Lisesi Müdürü Çağatay Yaşlık’ın açılış konuşmasından sonra İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Uygar Umut tarafından çalıştay ile ilgili sunum yapıldı. Toplam 69 okul müdürünün katıldığı çalıştayda okul müdürlerinin yer aldığı dokuz komisyon kurularak okullarımızda yapılacak çalışmalar konular görüşüldü.         

Dokuz komisyonu tek tek ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya ve Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Muharrem Tüfekçi komisyon çalışmalarını yerinde izlediler. Çalıştayın okullarımız için önemine değinen Veli Sarıkaya bu çalışmanın Bakanlığımıza proje olarak sunulacağını ve diğer illere örnek olacağını belirtti.

İhsaniye Mahallesi, Nilüfer Cumhuriyet Meydanı, No7/A, PK16130, Nilüfer/Bursa - 0(224) 245 7034 __Ek Hizmet Binası İletişim Numarası (Özel Öğretim Bölümü) 0(224) 246 7778

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.