BURSA NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BURSA OSB’DEN EĞİTİME DESTEK

BURSA OSB’DEN EĞİTİME DESTEK

16-10-2017

Türkiye’nin ilk organize sanayi bölgesi olma özelliğini taşıyan Bursa Organize Sanayi Bölgesi, ülke ekonomisine sağladığı katma değerin yanı sıra eğitime verdiği destekle de örnek olmayı sürdürüyor. Bu bağlamda Bursa Organize Sanayi Bölgesi Bölge Müdürlüğü tarafından, bölge sınırları içerisinde yer alan Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin altyapısının yenilenmesi ve diğer ihtiyaçlarının giderilmesine katkı sağladı.

Nilüfer İlçe Mili Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürleri Seyfettin MAYUK ve Abdulaziz KAYAHAN ile Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ömer PINARLI ve Endüstriyel Otomasyon Alan Şefi Coşkun Sabuncu, eğitime sağladığı katkıdan ötürü Bursa OSB Başkanı Hüseyin DURMAZ’a bir teşekkür plaketi takdim etti.

16-10-2017

Plaket takdiminin ardından konuşan eğitimciler, Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne verdiği desteklerden ötürü Bursa OSB’ye ve Hüseyin DURMAZ’a teşekkürlerini iletti. Durmaz da şöyle dedi:

“Mesleki eğitimde köklü bir geçmişe sahip okulumuzun ihtiyaçlarını bir nebze de olsa karşılayabildiysek, ne mutlu bize. Bölge sınırlarımız içerisinde böyle bir eğitim kurumunun yer almasının ne denli önemli olduğunu birçok konuşmamda dile getiriyorum. Bizler için bu denli önemli olan bir kuruma destek olmak çok güzel ve anlamlı. İlerleyen zamanlarda da desteklerimiz süregelecektir.”

 

İhsaniye Mahallesi, Nilüfer Cumhuriyet Meydanı, No7/A, PK16130, Nilüfer/Bursa - 0(224) 245 7034 __Ek Hizmet Binası İletişim Numarası (Özel Öğretim Bölümü) 0(224) 246 7778

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.