BURSA NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BURSA´NIN ENTELLEKTÜL BİRİKİMİ BİHMED ´ DE BULUŞTU.

BURSA´NIN ENTELLEKTÜL BİRİKİMİ BİHMED ´ DE BULUŞTU.

Kısa adı BİHMED olan Bursa İmam-Hatip Mezunları ve Mensupları Derneğinin ev sahipliğinde yapılan bir toplantıda Bursa´nın bilim, düşünce ve sanat adamlarıyla Lise -Üniversite gençliğine yönelik değerlendirmeleri konuşuldu. İştişare nitelikli buluşmada Prof.Dr. Mustafa KARA, Prof. DR.Feridan YILMAZ, Prof.DR. Adem APAK, Doç.Dr.Hasan Basri ÖCALAN ysnında yazar ve fikir adamı Metin Ünal MENGÜŞOĞLU, İl Milli Eğitim Md.Yrd.Uygur UMUT, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Muharrem TÜFEKCİ, Uluslararası Öğrenci Akademisi Bursa Koordinatörü Mustafa Baki EFE tesbit ve önerilerini sundu. 

Lise ve Üniversite Kuşağına yönelik program içerikleriyle etkinlik türlerinin belirlenmesinde eşgüdüm mesajı çıkan toplantı iyi dileklerle sona erdi.

 

26-03-2018

 

 

 

 

 

26-03-2018

İhsaniye Mahallesi, Nilüfer Cumhuriyet Meydanı, No7/A, PK16130, Nilüfer/Bursa - 0(224) 245 7034 __Ek Hizmet Binası İletişim Numarası (Özel Öğretim Bölümü) 0(224) 246 7778

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.