BURSA NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DİN ÖĞRETİMİNE BAĞLI OKULLARIN MÜDÜRLER TOPLANTISI YAPILDI

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Ömer AYDIN başkanlığında ilçemizdeki Din Öğretimi Genel Müdürlüğü'ne bağlı okul müdürleriyle 2022-2023 Eğitim-Öğretim yılı ilk değerlendirme toplantısı yapıldı.
DİN ÖĞRETİMİNE BAĞLI OKULLARIN MÜDÜRLER TOPLANTISI YAPILDI

Ali Kuşçu Anadolu İmam Hatip Lisesi ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda; 2023 Eğitim Vizyonu bağlamında "Öğretmen ve okul yöneticilerinin mesleki gelişimlerinin yeniden yapılandırılması" hedefi ile "Öğretmen ve okul yöneticilerinin mesleki gelişimlerinin yeniden yapılandırılması" ve ilgili mevzuat çerçevesinde imam hatip okullarında görev yapan okul yöneticilerimizin ve öğretmenlerimizin mesleki bilgi, beceri, tutum ve değerler alanındaki gelişimleri; eğitim - öğretim hizmetlerinin daha verimli ve nitelikli yürütülmesi,  okullarımız arasında işbirliğinin ve iletişimin güçlendirilmesi, tecrübe ve örnek uygulama paylaşımında bulunulması konularında görüşüldü.

14-10-2022

 

İhsaniye Mahallesi, Nilüfer Cumhuriyet Meydanı, No7/A, PK16130, Nilüfer/Bursa - 0(224) 245 7034 __Ek Hizmet Binası İletişim Numarası (Özel Öğretim Bölümü) 0(224) 246 7778

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.