BURSA NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

II. DÖNEM İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ TOPLANTISI İLÇEMİZDE YAPILDI

II. DÖNEM İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ TOPLANTISI İLÇEMİZDE YAPILDI

II.Dönem İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısı İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin DÜLGER’in başkanlığında  ilçemiz Havva Aslanoba Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirildi.

17 İlçe Milli Eğitim Müdürü, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Mustafa Kahya ve Ekrem Koz ile İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Necat Dişçi ve Müştak Gencer’in katılımıyla gerçekleşen toplantıda 2017-2018 eğitim-öğretim yılının I. dönem sonu değerlendirmesi yapıldı. İkinci yarıyılda yapılacak çalışmalar hakkında görüşüldü, sorunlar ve çözüm önerileri paylaşıldı.

İlçe Millî Eğitim Müdürleri ilçelerinde yapılan eğitim faaliyetleri, yürütülen etkinlikler ve proje çalışmaları hakkında bilgi verdi. Bakanlığımızca 2019 yılına kadar tamamlanması planlanan tekli eğitime geçiş süreciyle ilgili yapılan çalışmalar, yatırımlar, yapım aşamasında ve yapımı tamamlanan olan okulların son durumlarıyla ilgili bilgiler paylaşıldı. 

İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin Dülger, yapılan çalışmalarla ilgili İlçe Millî Eğitim Müdürlerine teşekkür ederek toplantıyı bitirdi.


01-02-2018

01-02-2018

İhsaniye Mahallesi, Nilüfer Cumhuriyet Meydanı, No7/A, PK16130, Nilüfer/Bursa - 0(224) 245 7034 __Ek Hizmet Binası İletişim Numarası (Özel Öğretim Bölümü) 0(224) 246 7778

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.