BURSA NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MUSTAFA MUHARREM TÜFEKCİ KOLTUĞU 23 NİSAN ÇOCUKLARINA DEVRETTİ.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koltuğuna bu yıl Akçalar Fahriye Sayarel İlkokulu  öğrencisi oturdu.
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MUSTAFA MUHARREM TÜFEKCİ KOLTUĞU  23 NİSAN ÇOCUKLARINA DEVRETTİ.

 

 MAKAM ZİYARETİ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koltuğuna bu yıl Akçalar Fahriye Sayarel İlkokulu  öğrencisi oturdu.

Makam ziyaretine öğretmenleri ile gelen öğrenciler,  İlçe Milli Eğitim Müdürü ve Müdür Yardımcısı oldular. 

MAKAM ZİYARETİMAKAM ZİYARETİMAKAM ZİYARETİMAKAM ZİYARETİMAKAM ZİYARETİMAKAM ZİYARETİMAKAM ZİYARETİ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Muharrem TÜFEKCİ temsili müdireye ve Müdür Yardımcısına İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün tüm birimleri gezdirerek yapılan iş ve işlemler ile ilgili bilgi verdi

Temsili Milli Eğitim Müdürü ve Müdür Yardımcısı , tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlamayı da unutmadılar.

 MAKAM ZİYARETİMAKAM ZİYARETİMAKAM ZİYARETİMAKAM ZİYARETİMAKAM ZİYARETİMAKAM ZİYARETİMAKAM ZİYARETİMAKAM ZİYARETİMAKAM ZİYARETİ

Geleceğin yöneticileri olan çocukları makamında misafir etmekten memnun olduğunu ifade eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Muharrem TÜFEKCİ  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının, ülkemizin her ferdi için çok önemli bir gün ve bayram olduğunu belirterek,  geleceğin emanet edileceği çocuklara her alanda en güzel eğitimin vermilmesinin esas amaç olduğunu söyledi. TÜFEKCİ , temsili Milli Eğitim Müdiresi ve Müdür Yardımcısına hediye ve çicek  vererek, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı.

İhsaniye Mahallesi, Nilüfer Cumhuriyet Meydanı, No7/A, PK16130, Nilüfer/Bursa - 0(224) 245 7034 __Ek Hizmet Binası İletişim Numarası (Özel Öğretim Bölümü) 0(224) 246 7778

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.