BURSA NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ VE BELEDİYE BAŞKANI MİNİKLERİN OKUL HEYECANINA ORTAK OLDULAR

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Muharrem TÜFEKCİ ve Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, okula yeni başlayan anaokulu ve ilkokul öğrencilerini ziyaret ederek heyecanlarına ortak oldu.
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ VE BELEDİYE BAŞKANI MİNİKLERİN OKUL HEYECANINA ORTAK OLDULAR

 

 

Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Muharrem Tüfekçi, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ile birlikte yeni eğitim öğretim yılının ilk gününde Nilüfer’de mahalleye dönüşen yerleşim yerlerindeki okulları ziyaret etti.

HASANAĞA iLKOKULU VE ORTAOKULUNA ZİYARET

 

Bozbey, uyum programı kapsamında okula başlayan anaokulu ve birinci sınıf öğrencilerine müzik aleti dağıtarak çocuklara moral verdi.Kayapa İlkokulu, Akçalar Fahriye Sayarel İlkokulu ve Kayapa Şehit Jandarma Er Eyüp Gürsoy İlkokulu’na düzenlenen ziyaretlerde iki yüz minik öğrenci ve ailelerin sevinci gözlerinden okundu.

 

Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Muharrem TÜFEKCİ, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa BOZBEY  yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olması dileklerini velilere ilettiler.

 

Başkan Mustafa BOZBEY, “Bu yıl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile birlikte Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı anaokuluve birinci sınıflara melodika dağıtıyoruz. Bu melodikayla birlikte çocuklarımızın müzik aletiyle tanışmasını ve müziği sevmesini amaçlıyoruz.

İnanıyorum ki bu çocuklarımızın içinden gelecekte sanatçılar çıkacaktır. En önemlisi de çocuklarımız bir enstrüman çalmayı öğreneceklerdir. Bu yıl okula yeni başlayan çocuklarımıza başarılarla dolu güzel bir gelecek diliyorum. Ailelere ve öğretmenlere sevgilerimi sunuyorum” diye konuştu.Nilüfer’deki Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı anaokulu ve birinci sınıf düzeyindeki yaklaşık sekiz bin öğrenciye enstrüman dağıtacalağını belirtti.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Muharrem TÜFEKCİ öğrencilere başarılar dileyerek,Belediye Başkanına katkılarından dolayı teşekkür etti.HASANAĞA iLKOKULU VE ORTAOKULUNA ZİYARET

İhsaniye Mh. Nilüfer Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı A Blok Nilüfer/Bursa - 0 224 245 70 34

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.