BURSA NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇEMİZ ÜRÜNLÜ ORTAOKULU´NUN COMENIUS OKUL ORTAKLIĞI BULGARİSTAN GEZİSİ

Bursa Nilüfer Ürünlü Orta okulu 2013-2015 Avrupa Birliği Comenius Okul Ortaklığı Projesi kapsamında ikinci resmi toplantısını Bulgaristan’ın Plovdiv kentinde gerçekleştirmiştir. 
İLÇEMİZ  ÜRÜNLÜ ORTAOKULU´NUN COMENIUS OKUL ORTAKLIĞI BULGARİSTAN GEZİSİ

İLÇEMİZ ÜRÜNLÜ ORTAOKULU´NUN COMENIUS OKUL ORTAKLIĞI BULGARİSTAN GEZİSİ

 ürünlü ortaokulu

İlçemiz Ürünlü Orta okulu´nun  2013-2015 Avrupa Birliği Comenius Okul Ortaklığı Projesi kapsamında ikinci resmi toplantısını Bulgaristan’ın Plovdiv kentinde gerçekleştirmiştir. 8-12 Ekim 2014 tarihlerinde gerçekleşen geziye okul Müdürü Abdullah Narı başkanlığında dört öğretmen ve on öğrenci katılmıştır. Yedi ortaklı projede Türkiye haricinde Bulgaristan, Hırvatistan, İtalya, Macartistan, Romanya, Polonya da bulunmaktadır. Öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz için yabancı kültürlerle tanışma ve kaynaşma imkanı sağlanmıştır. Projenin konusu kapsamında resmi toplantılar düzenlenip çevre gezileri ve etkinlikler yapıldı.

ürünlü ortaokuluürünlü ortaokuluürünlü ortaokuluürünlü ortaokulu


ürünlü ortaokuluürünlü ortaokuluürünlü ortaokuluürünlü ortaokuluürünlü ortaokuluürünlü ortaokuluürünlü ortaokuluürünlü ortaokuluürünlü ortaokuluürünlü ortaokuluürünlü ortaokuluürünlü ortaokuluürünlü ortaokuluürünlü ortaokuluürünlü ortaokuluürünlü ortaokuluürünlü ortaokuluürünlü ortaokuluürünlü ortaokuluürünlü ortaokuluürünlü ortaokuluürünlü ortaokuluürünlü ortaokuluürünlü ortaokuluürünlü ortaokuluürünlü ortaokuluürünlü ortaokuluürünlü ortaokulu

İhsaniye Mh. Nilüfer Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı A Blok Nilüfer/Bursa - 0 224 245 70 34

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.