BURSA NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

IŞIKTEPE RÜVEYDE DÖRTÇELİK ORTAOKULUNDA GURUR ÇAYI

  İlçemiz okullarından Işıktepe Rüveyde Dörtçelik Ortaokulunda Proje kapsamında Gurur Çayı gerçekleştirildi.
IŞIKTEPE RÜVEYDE DÖRTÇELİK ORTAOKULUNDA GURUR ÇAYI

IŞIKTEPE RÜVEYDE DÖRTÇELİK ORTAOKULUNDA GURUR ÇAYI

 IŞIKTEPE RÜVEYDE DÖRTÇELİK İLKOKULU VE ORTAOKULU GURUR ÇAYI

             Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğünce başlatılan Hep Birlikte Başarılı Olalım Projesinde ulusal düzeyde yapılan sınavlarda ilimiz başarısının daha üst seviyeye çıkarılması hedeflenmiştir.

             İlçemiz okullarından Işıktepe Rüveyde Dörtçelik Ortaokulunda Proje kapsamında Gurur Çayı gerçekleştirildi.

IŞIKTEPE RÜVEYDE DÖRTÇELİK İLKOKULU VE ORTAOKULU GURUR ÇAYI             Program saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Okul Müdürü Gülsun ELBİR ‘in açılış konuşmasında: Kurumlarında eğitim bileşeninde, eğitim kalitesinin artırılması, öğrenme sürecine paydaşların tümünün etkin olarak katılımının sağlanmasının oldukça önemli olduğunu Projeyi uygularken ,toplam kalite yönetiminin temel ilkelerinden olan takım çalışmasının hayata geçirilmesi ,katılımın sağlanmasının yanında ,aktif öğrenme yöntem ve tekniklerini araç olarak kullandıklarını ve başarıyı engelleyen faktörlerin kaynağını araştırdıklarını ve bu konuda gerekli tedbirleri almak için Hep Birlikte özveri ile hareket ettiklerini ifade etti. ’’Etraflıca çalış, doğru bir şekilde araştır, dikkatlice düşün, düşündüklerini gözden geçir ,ciddi ve samimi bir şekilde uygula  diyerek’’ ve Hz. Muhammed (S.A.V) ‘’Ana ve Babaların çocuklarına bırakacakları en büyük miras eğitimdir.’’ sözü ile konuşmasını tamamladı.

IŞIKTEPE RÜVEYDE DÖRTÇELİK İLKOKULU VE ORTAOKULU GURUR ÇAYI

            Programa katılan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Muharrem Mustafa TÜFEKÇİ  yaptığı konuşmasında: Bir uçağın kalkması için dengeli iki kanat gerekir. Bir öğrencinin başarısı için bu kanatlar öğretmen ve velidir. İkisinin uyumu ve koordineli bir şekilde çalışması başarıyı getirir ifadesinde bulundu. 

IŞIKTEPE RÜVEYDE DÖRTÇELİK İLKOKULU VE ORTAOKULU GURUR ÇAYI IŞIKTEPE RÜVEYDE DÖRTÇELİK İLKOKULU VE ORTAOKULU GURUR ÇAYI IŞIKTEPE RÜVEYDE DÖRTÇELİK İLKOKULU VE ORTAOKULU GURUR ÇAYI IŞIKTEPE RÜVEYDE DÖRTÇELİK İLKOKULU VE ORTAOKULU GURUR ÇAYI IŞIKTEPE RÜVEYDE DÖRTÇELİK İLKOKULU VE ORTAOKULU GURUR ÇAYI

         Başarı gösteren öğrencilerimizin belgelerinin takdimi yapıldı. Okul birincisi Nilay ÇETİNKAYA konuşmasını yaptı. Ardından Okul Birinci, İkinci ve Üçüncüleri açıklandı ve Ödül Töreni gerçekleştirildi. Programın devamında Müzik Öğretmeni İsmail Bülent ELALMIŞ’ın hazırladığı Müzik Dinletisinin ardından velilere ve öğrencilere hazırlanan ikramlarla program sona erdi.

IŞIKTEPE RÜVEYDE DÖRTÇELİK İLKOKULU VE ORTAOKULU GURUR ÇAYI IŞIKTEPE RÜVEYDE DÖRTÇELİK İLKOKULU VE ORTAOKULU GURUR ÇAYI         IŞIKTEPE RÜVEYDE DÖRTÇELİK İLKOKULU VE ORTAOKULU GURUR ÇAYI IŞIKTEPE RÜVEYDE DÖRTÇELİK İLKOKULU VE ORTAOKULU GURUR ÇAYI IŞIKTEPE RÜVEYDE DÖRTÇELİK İLKOKULU VE ORTAOKULU GURUR ÇAYI IŞIKTEPE RÜVEYDE DÖRTÇELİK İLKOKULU VE ORTAOKULU GURUR ÇAYI IŞIKTEPE RÜVEYDE DÖRTÇELİK İLKOKULU VE ORTAOKULU GURUR ÇAYI IŞIKTEPE RÜVEYDE DÖRTÇELİK İLKOKULU VE ORTAOKULU GURUR ÇAYI IŞIKTEPE RÜVEYDE DÖRTÇELİK İLKOKULU VE ORTAOKULU GURUR ÇAYI IŞIKTEPE RÜVEYDE DÖRTÇELİK İLKOKULU VE ORTAOKULU GURUR ÇAYI IŞIKTEPE RÜVEYDE DÖRTÇELİK İLKOKULU VE ORTAOKULU GURUR ÇAYI IŞIKTEPE RÜVEYDE DÖRTÇELİK İLKOKULU VE ORTAOKULU GURUR ÇAYI IŞIKTEPE RÜVEYDE DÖRTÇELİK İLKOKULU VE ORTAOKULU GURUR ÇAYI IŞIKTEPE RÜVEYDE DÖRTÇELİK İLKOKULU VE ORTAOKULU GURUR ÇAYI IŞIKTEPE RÜVEYDE DÖRTÇELİK İLKOKULU VE ORTAOKULU GURUR ÇAYI IŞIKTEPE RÜVEYDE DÖRTÇELİK İLKOKULU VE ORTAOKULU GURUR ÇAYI IŞIKTEPE RÜVEYDE DÖRTÇELİK İLKOKULU VE ORTAOKULU GURUR ÇAYI IŞIKTEPE RÜVEYDE DÖRTÇELİK İLKOKULU VE ORTAOKULU GURUR ÇAYI IŞIKTEPE RÜVEYDE DÖRTÇELİK İLKOKULU VE ORTAOKULU GURUR ÇAYI

İhsaniye Mahallesi, Nilüfer Cumhuriyet Meydanı, No7/A, PK16130, Nilüfer/Bursa - 0(224) 245 7034 __Ek Hizmet Binası İletişim Numarası (Özel Öğretim Bölümü) 0(224) 246 7778

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.