BURSA NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Koç Ortaokulu Fen Laboratuvarı Açılışı Yapıldı

İlçemiz Koç Ortaokulu Fen Laboratuvarının Açılışı Düzenlenen Törenle Yapıldı.
Koç Ortaokulu Fen Laboratuvarı Açılışı Yapıldı

24-02-2017

Koç Ortaokulunda Fen Laboratuvarı yenilendi. Açılış törenine İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Muharrem TÜFEKCİ, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Abdülaziz KAYHAN, TOFAŞ yetkilileri, okul müdürleri ve veliler katıldı.

Açılış konuşmasını yapan okul müdürü Muharrem KESKİN " Mustafa Kemal ATATÜRK’ün “Hayatta en hakiki mürşit ilimdir, fendir” sözüyle belirttiği gibi, bizlerin en önemli görevi öğrencilerimizi çağın gerektirdiği bilgi ve becerilerle donatmaktır. Bu amaç doğrultusunda önemli bir adım atıldı.Fen laboratuvarımızımın açılışını bugün gerçekleştirdik.Fen laboratuvarımızı yenilemenin ve öğrencilerimizin kullanımına sunmanın heyecanını yaşıyoruz. Laboratuvar sayesinde öğrencilerimiz yaparak, yaşayarak, deneyimler elde ederek bilgilerini daha kalıcı hale getirecektir. Umarız ki bu laboratuvar ileride ülkemizin gurur kaynağı olacak Aziz SANCAR’lar yetişmesine vesile olur. Laboratuvarımızın yenilenmesinde Vehbi Koç Vakfı adına sponsor olan TOFAŞ´a, değerli yetkililerine teşekkür ediyorum. Laboratuvarımızın hayırlı uğurlu olmasını temenni ederim." dedi.

24-02-2017

24-02-2017

            Açılışta öğrenciler birçok deney sergileyerek izleyicilere görsel bir şölen yaşattı.

24-02-2017

İhsaniye Mahallesi, Nilüfer Cumhuriyet Meydanı, No7/A, PK16130, Nilüfer/Bursa - 0(224) 245 7034 __Ek Hizmet Binası İletişim Numarası (Özel Öğretim Bölümü) 0(224) 246 7778

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.