BURSA NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KOZAİLE Nilüfer İlçe Yürütme Ekibi Toplantısı

KOZAİLE Nilüfer İlçe Yürütme Ekibi Toplantısı Yapıldı.
KOZAİLE Nilüfer İlçe Yürütme Ekibi Toplantısı

Aile Odaklı Risk Faktörlerinin Tespiti, Önlenmesi ve İyileştirilmesi Projesi ( KOZAİLE),  Bursa genelinde Osmangazi, Nilüfer ve Yıldırım ilçelerinde her kademeden seçilen 18 pilot okulda yürütülmektedir. Nilüfer İlçe Yürütme ekibi, projenin verimini en üst seviyeye çıkarmak için çalışmalarına devam etmektedir.

KOZAİLE Nilüfer İlçe Yürütme Ekibi toplantısı; Nilüfer İlçe Şube Müdürü Selami GÜLLÜLÜ başkanlığında, Proje İl Koordinatörü Pınar AYNA, Proje Saha Sorumlusu Sevinç AYDOĞAN, Nilüfer Anaokulu Rehber Öğretmeni Hülya ERDUL, Ahmet Uyar İlkokulu Rehber Öğretmeni Gülsüm ŞAP ve Barış Anadolu Lisesi Rehber Öğretmeni Ülker DENİZSEVER’in katılımıyla gerçekleşti. Toplantıda, projenin amacının aile odaklı risk faktörleri çocukları doğrudan etkilediğinden aile odaklı risk faktörlerini tespit edip bunların çocuklar üzerindeki etkisini en aza indirgemek, öğrencilerin ve ailelerin aile odaklı risk faktörlerine karşı baş etme becerisini güçlendirmek olduğu vurgulanmış, projenin mevcut durumu değerlendirilerek projenin uygulandığı okullardaki çalışmalar ele alınmıştır. Ayrıca projenin ileriki aşamaları için yapılacak iş ve işlemler değerlendirilmiştir.

İhsaniye Mahallesi, Nilüfer Cumhuriyet Meydanı, No7/A, PK16130, Nilüfer/Bursa - 0(224) 245 7034 __Ek Hizmet Binası İletişim Numarası (Özel Öğretim Bölümü) 0(224) 246 7778

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.