BURSA NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MESLEKİ VE AKADEMİK İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

OTOMOTİV ENDÜSTRİSİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ İLE TOFAŞ FEN LİSESİ ARASINDA MESLEKİ VE AKADEMİK İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI
MESLEKİ VE AKADEMİK İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

İlçemiz kendi alanlarında Türkiye'nin önde gelen güzide iki okulumuz arasında; Müdürlüğü'müz Sayın Mustafa Muharrem Tüfekci'nin olurlarıyla, Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Sayın Metin SEZER ve Tofaş Fen Lisesi Okul Müdürü Sayın Süleyman ŞEKER'in de hazır bulunduğu törenle iş birliği protokolü imzalandı.  

Protokol kapsamında; Eğitim ve öğretim programı çalışmaları, proje geliştirme ve AR-Ge çalışmaları, uygun görülen durumlarda öğretmenlere hizmet içi eğitim verilmesi çalışmaları, öğrencilerin yabancı dil gelişiminin desteklenmesi, öğrencilerin akademik gelişiminin desteklenmesi, öğrencilerin kariyer gelişimi, rehberlik ve danışmanlık hizmetleri verilmesi hususlarında iş birliği yapılacak ve okullar birbirlerine her türlü desteği verecektir.

Tofaş Fen Lisesi öğrencileri ve öğretmenleri; Otomotiv Lisesi Ar-Ge Merkezi'nde ve mesleki eğitim ortamlarında  proje üretme ve geliştirme, çalışma ve kariyer planlama ve bununla bağlantılı birçok konuda Otomotiv Lisesi ile iş birliği sağlayarak okulumuzdan her türlü desteği alabilecektir.

Otomotiv Lisesi öğrencileri ve öğretmenleri; Tofaş Fen Lisesi eğitim ortamlarında akademik gelişim sağlama, üniversite hazırlık kurslarına katılma, yabancı dil geliştirme ve kariyer planlama ve bununla bağlantılı birçok konuda Tofaş Fen Lisesi ile iş birliği sağlayarak okulumuzdan her türlü desteği alabilecektir.

 

14-04-202114-04-2021

İhsaniye Mahallesi, Nilüfer Cumhuriyet Meydanı, No7/A, PK16130, Nilüfer/Bursa - 0(224) 245 7034 __Ek Hizmet Binası İletişim Numarası (Özel Öğretim Bölümü) 0(224) 246 7778

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.