BURSA NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MTSK SEMİNERİ DÜZENLENDİ

İlçemizde faaliyet gösteren özel motorlu taşıt sürücüleri kurslarında görev yapan direksiyon eğitimi usta öğreticilerinin sürekli gelişimini sağlamak ve sürücü eğitimlerinin niteliğini artırmak amacıyla  Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğünün standart eğitim programları arasında yer alan Özel Motorlu Taşıt Sürücüleri Direksiyon Eğitimi Semineri  düzenlendi.
MTSK SEMİNERİ DÜZENLENDİ

Şube Müdürümüz Selahattin ERDOĞMUŞ koordinatörlüğünde gerçekleşen seminere İlçemiz Rehberlik Araştırma Merkezi Müdürü Özgür ÖZDEMİR, özel motorlu taşıt sürücüleri kurslarında görev yapan direksiyon eğitimi usta öğreticileri ile direksiyon eğitimi dersinde görevli kurum müdürleri  katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başlayan toplantının açılış konuşmasını Şube Müdürümüz Selahattin ERDOĞMUŞ gerçekleştirdi.Kursiyerler ile usta öğreticiler arasında kurulacak etkili iletişime ilişkin açıklamaları ve sunumu ise İlçemiz Rehberlik Araştırma Merkezi Müdürü Özgür ÖZDEMİR yaptı.  Ayrıca özel motorlu taşıt sürücüleri kurslarının direksiyon uygulama sınavlarında dikkat edilmesi gereken hususlara ilişkin lgili mevzuatlar doğrultusunda bilgilendirmeleri Şube Müdürümüz Selahattin ERDOĞMUŞ sunularla açıkladı.

Dilek ve önerilerin dinlenmesinin ardından toplantı sona erdi.

06-12-202206-12-202206-12-202206-12-2022

 

İhsaniye Mahallesi, Nilüfer Cumhuriyet Meydanı, No7/A, PK16130, Nilüfer/Bursa - 0(224) 245 7034 __Ek Hizmet Binası İletişim Numarası (Özel Öğretim Bölümü) 0(224) 246 7778

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.