BURSA NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MUALLA TÜRKÜN ANAOKULU Tutum Yatırım ve Türk Malları Haftası Programı

MUALLA TÜRKÜN ANAOKULU’ nda Tutum Yatırım ve Türk Malları Haftası Programı yapıldı.
MUALLA TÜRKÜN ANAOKULU Tutum Yatırım ve Türk Malları Haftası Programı

Tutum ve yatırım alışkanlığı küçük yaşlarda kazanılır. Ders araçlarını, giysilerini, harçlığını tutumlu kullanan çocuk bu güzel alışkanlığı büyüyünce de devam ettirir. Küçükken boşa akan musluğu, gereksiz yanan lambayı kapatan çocuk bu güzel alışkanlığı büyüyünce de devam ettirir. O nedenle çocuklarımızı küçük yaşlarda tutumlu olmaya özendirmek için ilçemiz MUALLA TÜRKÜN ANAOKULU’ nda Tutum Yatırım ve Türk Malları Haftası Programı gerçekleştirildi. 

Tutum Yatırım ve Türk Malları Haftası Programı Nilüfer İlçe Kaymakamımız Sayın Mustafa KILIÇ, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız Hüseyin HACIOĞLU, Mustafa SEVİNÇ,  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Muharrem Mustafa TÜFEKÇİ,  İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Necat DİŞÇİ, hayırseverlerimiz Mualla TÜRKÜN, Erol TÜRKÜN ve değerli velilerimizin katılımlarıyla gerçekleşti.

 Nilüfer İlçe Kaymakamımız Sayın Mustafa KILIÇ yaptığı konuşmada tutum ve yatırım alışkanlığının küçük yaşlarda kazanılmasının ve yerli tüketimin bilinçli olarak artmasının öneminden bahsederek böyle bir programda bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

İhsaniye Mahallesi, Nilüfer Cumhuriyet Meydanı, No7/A, PK16130, Nilüfer/Bursa - 0(224) 245 7034 __Ek Hizmet Binası İletişim Numarası (Özel Öğretim Bölümü) 0(224) 246 7778

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.