BURSA NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

NARKOREHBER EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

Öğrencilerimizi, sağlığa zararlı alışkanlıklardan korumak amacıyla uyuşturucu ile mücadele eylem planı kapsamında öğretmenlerimize yönelik Bağımlılıkla Mücadele (Narkorehber) eğitimi düzenlendi.
NARKOREHBER EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

İlçemiz Özel Eğitim ve Rehberlik Şube Müdürlüğü koordinesinde İl Emniyet Müdürlüğü personelleri tarafından sunumu yapılan eğitimin açılış konuşmasını İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Muharrem TÜFEKCİ gerçekleştirdi.  

Eğitimde; gençleri madde bağımlılığından uzak tutmak, zararları hakkında bilgilendirmek, uyuşturucu madde  bağımlılığına karşı farkındalığın artırılması için uyuşturucu bağımlılığı ile mücadele  ve uyuşturucu maddeler, uyuşturucu kullanıcısı nasıl tanınır, uyuşturucu suçlarında kolluk destek, uyuşturucu madde suçları ve cezai yaptırımları konularında bilgilendirmeler yapıldı.

Sadettin Türkün Ortaokulu toplantı salonunda yapılan eğitime Ahmet Uyar İlkokulu, İbrahim Uyar İlkokulu, Sadettin Türkün Ortaokulu, Ali Karasu Anadolu Lisesi ve Feriha Uyar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenleri katıldı.

04-11-202204-11-202204-11-2022

 

 

 

İhsaniye Mahallesi, Nilüfer Cumhuriyet Meydanı, No7/A, PK16130, Nilüfer/Bursa - 0(224) 245 7034 __Ek Hizmet Binası İletişim Numarası (Özel Öğretim Bölümü) 0(224) 246 7778

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.