BURSA NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Nedim Öztan İlkokulu Konferans salonunun Açılışı

   İlçemiz Nedim Öztan İlkokuluna hayırsever Deniz İNAL tarafından, babası Tuncay İNAL anısına yaptırılan Konferans salonunun açılışı gerçekleştrildi.
Nedim Öztan İlkokulu Konferans salonunun Açılışı

             İlçemiz Nedim Öztan İlkokuluna hayırsever Deniz İNAL tarafından, babası Tuncay İNAL anısına yaptırılan Konferans salonunun açılışına; Nilüfer Kaymakamı Mustafa KILIÇ, Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Muharrem TÜFEKCİ, Okul Müdürleri, İnal ve Banuşoğlu aileleri ve konuklar katıldılar.

            Okul Müdürü tarafından yapılan açılış konuşmasının ardından, İlçe Milli Eğitim Müdürü konuşmasını gerçekleştirdi. Konuşmasında merhum Tuncay İNAL anısına yaptırılan konferans salonu için kızı Deniz İNAL’a teşekkürlerini ilettiler. Daha sonra Kırklareli Yöresi Halk oyunlarının oynanması, Nilüfer Kaymakamı tarafından Deniz İNAL’a ve İlçe Milli Eğitim müdürü tarafından konferans salonunun yapımına katkılarından dolayı Nursel BANUŞOĞLU’na plaket takdimi yapılması ile tören sona ermiştir.

İhsaniye Mahallesi, Nilüfer Cumhuriyet Meydanı, No7/A, PK16130, Nilüfer/Bursa - 0(224) 245 7034 __Ek Hizmet Binası İletişim Numarası (Özel Öğretim Bölümü) 0(224) 246 7778

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.