BURSA NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

NİLÜFER BELEDİYESİ BURSA ROTARY İLKOKULUNUN SPOR SALONU AÇILIŞI YAPILDI

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Nilüfer İlçesi´ndeki Rotary İlkokulu´nda yaptırılan spor salonu, törenle öğrencilerin hizmetine açıldı.
NİLÜFER BELEDİYESİ BURSA ROTARY İLKOKULUNUN SPOR SALONU AÇILIŞI YAPILDI

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Nilüfer İlçesi´ndeki Rotary İlkokulu´nda yaptırılan spor salonu, törenle öğrencilerin hizmetine açıldı.

02-12-2016

Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Muharrem TÜFEKCİ  Bursa´da eğitim kurumlarına yatırımlarıyla destek olan Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe´yi tebrik ederek, öğrencilerin spora teşvik edilmesinin önemine değindi.

02-12-2016


 Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, gençlerin spora teşvik edilmesi amacıyla eğitim kurumlarında spor yatırımlarına destek vermeye devam edeceklerini söyledi.

02-12-2016

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Rotary İlkokulu Spor Salonu´nun açılış töreninde yaptığı konuşmada, kentin geleceğine değer verildiğini ve bu nedenle de özellikle çocuklarla gençlerin spora teşvik edilmesinin önemine dikkati çekti. Her alanda örnek bir şehir olan Bursa´da sportif hizmetlerde de öncü olduklarını anlatan Başkan Altepe, yeni stadyum, amatör kulüplere sahalar, eğitim kurumlarına spor salonları, branşlara özel tesisler ve mahallelere yüzme havuzları ile Bursa´yı sporda da marka kent haline getirdiklerini ifade etti.

02-12-2016

"Gençlerimizi spora teşvik etmeliyiz"

Başkan Altepe, Bursa´da hem tesisleşmeye hem de Büyükşehir Belediyespor Kulübü aracılığıyla lisanslı sporcu sayısının artırılmasına yönelik çalışmalara önem verdiklerini anlatarak, "Bursa´da sporu ve sporcuları daha da geliştiren çalışmalarımıza devam ediyoruz. Nilüfer´deki vatandaşlarımız için, bölgeye yakışacak ve Rotary İlkokulu´nun değerine değer katacak bir tesisin açılışını yapıyor olmaktan dolayı mutluyuz" dedi.

02-12-2016

Bursa´nın geleceğe sağlıklı adımlarla ilerlediğine değinen Başkan Altepe, "Türkiye, ezber bozuyor. Geleceğimiz gençlerimizindir. Bursa, gelişerek her alanda örnek olmaya devam ediyor. Gençlerimizi spora teşvik etmek için spor yatırımlarımıza devam ediyoruz. Rotary İlkokulu Spor Salonu, öğrencilerin spor aktivitelerini güzel bir ortamda gerçekleştirebilmesi hedefiyle inşa edildi. Okulumuz ve öğrencilerimiz için hayırlı olsun" diye konuştu.

02-12-2016

Başkan Altepe, toplam inşaat alanı 900 metrekare olan spor salonunda basketbol ve voleybol oyun alanı, seyir tribünleri, soyunma odaları ve duşların bulunduğunu sözlerine ekledi.

02-12-2016

Başkan Altepe´ye teşekkür

 Rotary İlkokulu Müdürü Mesut Kaya ise okulun önemli bir ihtiyacının giderildiğini ve spor salonunda öğrencilerin sportif faaliyetlerini rahatlıkla yapabileceklerini söyleyerek, Başkan Altepe´ye teşekkür etti. Kaya, Başkan Altepe´ye teşekkür plaketi takdim etti. Okul öğrencilerinin de çiçek vererek teşekkür ettiği Başkan Altepe, Büyükşehir Belediyespor Kulübü sporcularıyla birlikte basketbol oynadı.

02-12-201602-12-201602-12-2016


İhsaniye Mahallesi, Nilüfer Cumhuriyet Meydanı, No7/A, PK16130, Nilüfer/Bursa - 0(224) 245 7034 __Ek Hizmet Binası İletişim Numarası (Özel Öğretim Bölümü) 0(224) 246 7778

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.