BURSA NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

NİLÜFER İLÇESİ OKULLARI ÖĞRENCİ BAŞKANLARI TOPLANTISI

 Milli Eğitim Bakanlığı Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisi Yönetmeliği çerçevesinde Bursa ili Nilüfer İlçesi okulları öğrenci başkanları toplantısı ilçemiz Havva Aslanoba Mesleki Teknik Anadolu Lisesinde yapıldı.
 NİLÜFER İLÇESİ OKULLARI ÖĞRENCİ BAŞKANLARI TOPLANTISI

29-11-2015

Milli Eğitim Bakanlığı Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisi Yönetmeliği çerçevesinde Bursa ili Nilüfer İlçesi okulları öğrenci başkanları toplantısı, İlçe Öğrenci Meclis Başkanı Havva Aslanoba Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Öğrencisi Mert BAHTİYAR başkanlığında, 

29-11-2015

29-11-2015

İlçe Kaymakamımız Mustafa KILIÇ ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Muharrem TÜFEKCİ’ nin katılımları ile Bursa Havva Aslanoba Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Oteli’nde gerçekleştirilmiştir.

Toplantıda öğrencilerimiz, Cumhuriyetimizin demokrasi ile güçlendirilmesi; öğrencilerimizde yerleşik bir demokrasi kültürünün oluşturulması, hoşgörü ve çoğulculuk bilincinin geliştirilmesi, kendi kültürünü özümsemiş, millî ve manevî değerlere bağlı, evrensel değerleri benimseyen nesillerin yetiştirilmesi; öğrencilere seçme, seçilme ve oy kullanma kültürünün kazandırılması; katılımcı olma, iletişim kurabilme, demokratik liderliği benimseyebilme ve kamuoyu oluşturabilme becerilerinin kazandırılması için bilgi paylaşımında bulunarak projelerini ve çözüm önerileri geliştirmişlerdir.

İhsaniye Mahallesi, Nilüfer Cumhuriyet Meydanı, No7/A, PK16130, Nilüfer/Bursa - 0(224) 245 7034 __Ek Hizmet Binası İletişim Numarası (Özel Öğretim Bölümü) 0(224) 246 7778

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.