BURSA NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

NİLÜFER İMKB FEN LİSESİ ÖĞRENCİMİZDEN DÜNYA FİZİK OLİMPİYATLARI’NDA GÜMÜŞ MADALYA!

NİLÜFER İMKB FEN LİSESİ ÖĞRENCİMİZDEN DÜNYA FİZİK OLİMPİYATLARI’NDA GÜMÜŞ MADALYA!

Fizik Olimpiyat Milli Takımı’nda yer alan İlçemiz Nilüfer İMKB Fen Lisesi öğrencisi, Portekiz´de gerçekleştirilen Dünya Fizik Olimpiyatları’nda gümüş madalya kazanarak Ülkemizi ve İlçemizi gururlandırdı.

Ülkemizi temsilen Fizik Olimpiyat Milli Takımı ile Dünya Fizik Olimpiyatları’na katılan tek devlet fen lisesi öğrencisi, yıl içerisinde Türk milli takımı ile katıldığı Asya ve Avrupa fizik olimpiyatlarında aldığı ödül ve madalyaların ardından Portekiz´de gerçekleştirilen Dünya Fizik Olimpiyatları’nda da, muhteşem bir ödül olan Gümüş madalyayı alarak Ülkemizi ve ilçemizi bir kez daha gururlandırdı.

Dünya Fizik Olimpiyatları’na katılan 5 öğrenciden oluşan Türk milli takımı, 1 Altın ve 4 Gümüş madalya ile ülkemize dönüyor. Öğrencilerimizi, ailelerini ve öğretmenlerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

31-07-201831-07-201831-07-2018

İhsaniye Mahallesi, Nilüfer Cumhuriyet Meydanı, No7/A, PK16130, Nilüfer/Bursa - 0(224) 245 7034 __Ek Hizmet Binası İletişim Numarası (Özel Öğretim Bölümü) 0(224) 246 7778

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.