BURSA NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

NİLÜFER’DE CUMHURİYETİN 91.YILI KUTLAMALARI RESMİ TÖRENLE BAŞLADI.

Cumhuriyet Bayramı 91.yılı kutlamaları çelenk sunma töreni M.Kemal Coşkunöz Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi’nde 28 Ekim 2014 Salı günü saat 13:00 ’te yapıldı.
NİLÜFER’DE CUMHURİYETİN 91.YILI KUTLAMALARI RESMİ TÖRENLE BAŞLADI.

NİLÜFER’DE CUMHURİYETİN 91.YILI KUTLAMALARI RESMİ TÖRENLE BAŞLADI.

 

Cumhuriyet Bayramı 91. Yıl Çelenk Sunma Töreni

Cumhuriyet Bayramı 91.yılı kutlamaları Kaymakamlığımızın düzenlediği ve bayrak flamaları ile görevli okulların öğrencilerinin hazır bulunduğu Çelenk Sunma töreni M.Kemal Coşkunöz Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi’nde28 Ekim 2014 Salı günü saat 13:00 ’te yapıldı. Törende İlçe Kaymakamı Mustafa KILIÇ, İlçe Garnizon Komutanı Per.Bnb Servet HASDEMİR, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa BOZBEY, Nilüfer İlçe Emniyet Müdürü Ahmet ALAAĞÇLI, Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Muharrem  TÜFEKCİ ile askeri ve mülki yetkililer hazır bulundu.

Cumhuriyet Bayramı 91. Yıl Çelenk Sunma Töreni1

Çelenk Sunma töreninde Atatürk Anıtına Kaymakamlık, Garnizon Komutanlığı ve Belediye Başkanlığı çelenkleri sunuldu. Çelenklerin sunumunu ve saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı ile tören tamamlandı.

 


 

İhsaniye Mh. Nilüfer Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı A Blok Nilüfer/Bursa - 0 224 245 70 34

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.