BURSA NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRETMENLERE YÖNELİK AİLE OKULU EĞİTİCİ EĞİTİMİ KURSU VERİLDİ

Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünce yürütülen Aile Okulu Projesi doğrultusunda ilçemiz öğretmenlerine yönelik  ''Aile Okulu Eğitici Eğitimi Kursu" düzenlendi.
ÖĞRETMENLERE YÖNELİK AİLE OKULU EĞİTİCİ EĞİTİMİ KURSU VERİLDİ

Eğitmen Erhan AĞBABA tarafından verilen eğitim programına 120 öğretmenimiz katıldı. Eğitim sonunda yapılan ölçme ve değerlendirmede katılımcı öğretmenler gösterdikleri başarı sonunda Aile Okulu Projesi'nin uygulanmasında eğitici eğitimcisi sertifikası aldılar.

Proje ile çocukların eğitiminde en önemli yapı taşlarından biri olan ailelerin ve devamında toplumun sağlığının korunmasına katkı sağlamak; aile içi ilişkiler, ev yönetimi ve çocukların davranış yönetimlerine rehberlik edilmesi gibi amaçlar hedefleniyor.

26-08-2022

 

 

İhsaniye Mahallesi, Nilüfer Cumhuriyet Meydanı, No7/A, PK16130, Nilüfer/Bursa - 0(224) 245 7034 __Ek Hizmet Binası İletişim Numarası (Özel Öğretim Bölümü) 0(224) 246 7778

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.