BURSA NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OTOMOTİV ENDÜSTRİSİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ (OİB) MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ARTIK ULUSAL KALİTE HAREKETİ'NDE DE VAR.

Türkiye Kalite Derneği (KalDer) tarafından kurumların rekabet gücünün ve refah düzeyinin yükseltilmesine katkıda bulunmak, kurumsallaşma düzeyini artırmak ve sürdürülebilir rekabetçi bir güce sahip olmalarını sağlamak amacıyla 1998 yılından itibaren yürütülen Ulusal Kalite Hareketi'nde Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB) Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yerini aldı.   Okulumuz, mükemmelliğin temel kavramlarını benimseme konusundaki kararlılıklarının göstergesi olarak Ulusal Kalite Hareketi çalışmalarına başlamak için ilk adımı atarken, Okul kurucu, yönetici ve çalışanlarının ve KalDer yöneticilerinin katılımı ile imza töreni düzenlendi.   KalDer Bursa Şubesi ile OİB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi arasında 13 Ocak tarihinde düzenlenen "Ulusal Kalite Hareketi İyi Niyet Bildirgesi" imza törenine; OİB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Metin Sezer, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Muharrem TÜFEKCİ, OİB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Orhan Sabuncu, KalDer Bursa Yönetim Kurulu Başkanı Emin Direkçi, KalDer Bursa Genel Sekreteri Aykan Kurkur, KalDer Ödül Yürütme Kurulu Başkanı Sadettin Çiçek, EFQM Yöneticisi Ebru Yalçın Gürük katıldı.   Törende konuşan Emin DİREKÇİ " Ulusal Kalite Hareketi ile Toplam Kalite Yönetimi ve Mükemmellik anlayışının ülkemiz genelinde yaygınlaşmasını amaçlıyoruz. Ülkemizde sürdürülebilir iş ve yaşam kalitesine yön gösteren, dönüşüme liderlik eden bir Sivil Toplum Kuruluşu olma hedefimizle kurumlarımıza mükemmellik yolculuğunda eşlik ediyoruz. Kamuda örnek bir kurum olma yönünde çalışan OİB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum" dedi. OİB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Metin Sezer, törende kalite yolculuklarına yönelik amaç ve hedeflerini katılımcılar ile paylaştı. Sezer, daha iyi hizmet için kalite çalışmalarına önem verdiklerini, kurumsallaşma konusunda sürdürülebilir bir gelişme için çalışanlarla el birliği içerisinde olduklarını aktardı. İlçe Müdürümüz yenileşerek gelişmeyi gelişerek dönüşmeyi bir felsefe ve bir yöntem olarak içselleştirilmesi bakımından hem sürecin hem sonucun mükemmele odaklı yürütülmesi gerektiğini anlatarak sürdürülebilirliğin ve ortak katılımın birlikte yaşatılacağını belirtti. Kalite yolculuğuna uğurlanan okulumuz ekibine teşekkürlerini bildirdi. OİB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ekibi, hazırlanan tabloya imza atarak EFQM mükemmellik modeli çalışmaları kapsamında Ulusal Kalite Hareketi'ne katılma kararlılıklarını somutlaştırdılar.
OTOMOTİV ENDÜSTRİSİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ (OİB) MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ARTIK ULUSAL KALİTE HAREKETİ'NDE DE VAR.

13-01-202113-01-202113-01-202113-01-202113-01-202113-01-2021

İhsaniye Mahallesi, Nilüfer Cumhuriyet Meydanı, No7/A, PK16130, Nilüfer/Bursa - 0(224) 245 7034 __Ek Hizmet Binası İletişim Numarası (Özel Öğretim Bölümü) 0(224) 246 7778

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.