BURSA NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖZEL YETENEK VE BİLSEM'LER KİTABI YAYIMLANDI

Özel yetenekli öğrencileri daha iyi anlamak, bilim ve sanat merkezlerinde gerçekleştirilen çalışmaları tanıtmak amacıyla "Özel Yetenek ve BİLSEM'ler" kitabı hazırlandı.  
ÖZEL YETENEK VE BİLSEM'LER KİTABI YAYIMLANDI

Bilimsel veriler ışığında hazırlanan bu çalışma özel yetenekliler alanında başvurulacak önemli bir kaynak olma özelliğini taşıyor. Ulusal ve uluslararası literatüre katkı sağlayacağını düşündüğümüz bu kitapta "Zekâ ve Özel Yetenek", "Özel Yetenekli Bireylerin Özellikleri ve Eğitimleri", "Özel Yetenekli Bireylerin Eğitiminde Tarihsel Gelişim", "Özel Yetenekli Bireylerin Tanılanması" , "Bilim ve Sanat Merkezleri"  ve " Bilim ve Sanat Merkezlerinde Eğitim - Öğretim" olmak üzere altı bölüm yer alıyor.  Kitapta bulunan tüm bölümler, özel yetenekli öğrenciler ile bağlantısı olan paydaşlara kılavuzluk edebilecek nitelikte hazırlandı.

"Özel Yetenek ve BİLSEM'ler" kitabına ulaşmak için tıklayınız.

Kaynak : orgm.meb.gov.tr

 

İhsaniye Mahallesi, Nilüfer Cumhuriyet Meydanı, No7/A, PK16130, Nilüfer/Bursa - 0(224) 245 7034 __Ek Hizmet Binası İletişim Numarası (Özel Öğretim Bölümü) 0(224) 246 7778

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.