BURSA NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

PARDUS TANITIM VE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

İlçemizde görevli Fatih Projesi Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmenlerine yönelik 21.11.2018 Çarşamba günü, Nilüfer İMKB Fen Lisesi ev sahipliğinde Pardus Tanıtım ve Bilgilendirme Toplantısı yapıldı. Toplantıda Fatih Projesi Eğitmenleri Dilek CAN, Nihat HANPOLAT ve Sinan DiŞÇİOĞLU, Pardus projesinin öneminden bahsederek Nilüfer ilçesinde Pardus kurulumlarının yaygınlaştırılması konusunda yapılabileceklerle ilgili paylaşımda bulundular.  
PARDUS TANITIM VE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

İlçemizde görevli Fatih Projesi Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmenlerine yönelik 21.11.2018 Çarşamba günü, Nilüfer İMKB Fen Lisesi ev sahipliğinde Pardus Tanıtım ve Bilgilendirme Toplantısı yapıldı.

Toplantıda Fatih Projesi Eğitmenleri Dilek CAN, Nihat HANPOLAT ve Sinan DiŞÇİOĞLU, Pardus projesinin öneminden bahsederek Nilüfer ilçesinde Pardus kurulumlarının yaygınlaştırılması konusunda yapılabileceklerle ilgili paylaşımda bulundular.

Toplantıda Nilüfer İMKB Fen Lisesi Fatih Projesi Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmeni İbrahim KÜÇÜKHALIICI, Pardus kurulumunun nasıl yapılacağını, Pardus kullanımı esnasında meydana gelebilecek olası sorunları ve bu sorunların çözüm önerilerini uygulamalı olarak gösterdi.

Katılımcılara, kendi okullarnda en az bir etkileşimli tahtaya tek işletim olarak Pardusu kurmaları gerektiği ifade edildi.

Pardus kullanımını yaygınlaştırmak adına Fatih Projesi Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmenlerinin okullarında kuracakları Pardus işletim sistemlerinin test edlmesi sonrasında deneyim paylaşımı amaçlı belli aralıklarla bir araya gelinmesi ve sürecin değerlendirmesi kararlaştırıldı.

27-11-201827-11-201827-11-201827-11-2018

 

İhsaniye Mahallesi, Nilüfer Cumhuriyet Meydanı, No7/A, PK16130, Nilüfer/Bursa - 0(224) 245 7034 __Ek Hizmet Binası İletişim Numarası (Özel Öğretim Bölümü) 0(224) 246 7778

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.