BURSA NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

REHBER ÖĞRETMENLER MESLEKİ DANIŞMA TOPLANTILARI

REHBER ÖĞRETMENLER MESLEKİ DANIŞMA TOPLANTILARI NİLÜFER REHBERLİK VE ARAŞTIRMA MERKEZİ KOORDİNESİNDE REHBER ÖĞRETMENLER TOPLANTILARI GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR. 
REHBER ÖĞRETMENLER MESLEKİ DANIŞMA TOPLANTILARI

Nilüfer ilçesinde yapılacak Rehberlik çalışmalarının belirlenmesi ve okullarda karşılaşılan problemlere yönelik mesleki işbirliğinin arttırılması amacıyla Nilüfer İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Selami GÜLLÜLÜ başkanlığında, Nilüfer Rehberlik ve Araştırma Merkezi koordinesinde Rehber Öğretmenler toplantıları gerçekleştirilmiştir. 

Nilüfer ilçesinde yapılacak Rehberlik çalışmalarının belirlenmesi ve okullarda karşılaşılan problemlere yönelik mesleki işbirliğinin arttırılması amacıyla Nilüfer Rehberlik ve Araştırma Merkezi koordinesinde Rehber Öğretmenler ile toplantı gerçekleştirilmiştir. Toplam 4 Eğitim Bölgesinde oluşturulan 12 Rehber Öğretmen grubu ile gerçekleştirilen toplantılarda, eğitim bölgelerine göre yapılmak istenen çalışmalar ele alınmıştır. Grupların kendi aralarında belirleyeceği takvim doğrultusunda toplantılara devam edilecektir.

İhsaniye Mahallesi, Nilüfer Cumhuriyet Meydanı, No7/A, PK16130, Nilüfer/Bursa - 0(224) 245 7034 __Ek Hizmet Binası İletişim Numarası (Özel Öğretim Bölümü) 0(224) 246 7778

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.