BURSA NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SAYIN VALİMİZ HAVVA ASLANOBA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNDE

Bursa Valimiz Sayın Münir KARALOĞLU Nilüfer Havva Aslanoba Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaretleri ile onurlandırdı.  
SAYIN VALİMİZ HAVVA ASLANOBA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNDE

Bursa Valimiz Sayın Münir KARALOĞLU Nilüfer Havva Aslanoba Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaretleri ile onurlandırdı.

Sayın Valimiz Diyanet İşleri Başkanlığınca koordine edilen, Bursa Valiliğince desteklenen yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın çocuklarına yönelik verilen “Değerler Eğitimi” kapsamında okulumuzda konuk edilen 45 misafir öğrenci ile öğle yemeğinde bir araya geldi. İl Müftüsü Prof.Dr.Mehmet Emin AY, İl Milli Eğitim Müdürümüz Veli SARIKAYA, Gençlik ve Spor İl Müdürü Doç.Dr.Süleyman ŞAHİN, Nilüfer Kaymakamı Mustafa KILIÇ ile İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Muharrem TÜFEKÇİ´nin de hazır bulunduğu  programda  dünyanın farklı ülkelerinde yaşayan gençlerimizin kimliklerine sahip çıkmaları gerektiğine dikkat çekilirken Sayın Valimiz konuk öğrencileri hediyeleriyle sevindirdi.

Ziyaretine  okulumuzun uygulama oteli binasını gezerek devam eden Sayın Valimiz, otelin odaları ve sosyal tesisleri hakkında Okul Müdürü Nazım Hikmet SEREN’den bilgi aldı.

Yatılı öğrencilerin barındığı Pansiyon binası, öğrenci yemekhanesi, etüd odaları ve konaklama odalarında incelemede bulunan Sayın Valimiz, il dışından gelecek aileler için açılan “Ücretsiz Konuk Odaları”nı  çok beğendiğini ifade etti.

Okul atölyeleriyle dersliklerini gezen Sayın Valimiz  turizm eğitiminin Bursa ve Türkiye için taşıdığı  öneme değinerek öğrencilerle sohbet etti.

 

 

 

İhsaniye Mahallesi, Nilüfer Cumhuriyet Meydanı, No7/A, PK16130, Nilüfer/Bursa - 0(224) 245 7034 __Ek Hizmet Binası İletişim Numarası (Özel Öğretim Bölümü) 0(224) 246 7778

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.