BURSA NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINIR TANIMAYAN BİLİM PROJESİ BAŞLIYOR

Müdürlüğümüz ile Halil İnalcık Bilim ve Sanat Merkezi'nin Proje Yürütücüsü, Duyum İşitme Engelliler Ortaokulu öğrencilerinin yararlanıcısı "Sınır Tanımayan Bilim" projesi başlıyor.
SINIR TANIMAYAN BİLİM PROJESİ BAŞLIYOR

Müdürlüğümüz ile Halil İnalcık Bilim ve Sanat Merkezinden Biyoloji Öğretmeni Dr. Abdülmüttalip AKKAYA'nın Proje Yürütücüsü, Duyum İşitme Engelliler Ortaokulu öğrencilerinin yararlanıcısı olduğu proje Bursa Bilim ve Teknoloji Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa Kent Konseyi, Bursa Uludağ Üniversitesi ile Ege Üniversitesi'nin paydaş olduğu TÜBİTAK 4008-Özel Gereksinimli Bireylere Yönelik Kapsayıcı Bilim ve Toplum Uygulamaları Destekleme Programı ile "Sınır Tanımayan Bilim" etkinliği 14-18 Kasım 2022 tarihlerinde Gökmen Uzay ve Havacılık Eğitim Merkezi (GUHEM) ile Bursa Bilim ve Teknoloji Merkezi (BTM) katkılarıyla yapılacak.

08-11-2022

 

İhsaniye Mahallesi, Nilüfer Cumhuriyet Meydanı, No7/A, PK16130, Nilüfer/Bursa - 0(224) 245 7034 __Ek Hizmet Binası İletişim Numarası (Özel Öğretim Bölümü) 0(224) 246 7778

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.