BURSA NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SPOR ŞENLİKLERİ’NDE KÜÇÜKLER VOLEYBOL MÜSABAKALARINDA TER DÖKTÜ

Nilüfer Spor Şenlikleri kapsamında küçükler kategorisinde düzenlenen voleybol müsabakaları 30 takımın katılımıyla coşku içinde gerçekleşti. 
SPOR ŞENLİKLERİ’NDE KÜÇÜKLER VOLEYBOL MÜSABAKALARINDA TER DÖKTÜ

 

 14.Spor Şenlikleri kapsamında Küçükler Voleybol müsabakaları

Nilüfer Spor Şenlikleri voleybol müsabakaları ile devam etti. En büyük katılımlardan birinin gerçekleştiği voleybol müsabakalarının küçükler kategorisi Koç Ortaokulu’nda gerçekleştirildi. 30 takım ve 300 öğrencinin ter döktüğü voleybol şenliklerinde 48 maç yapıldı.

14.Spor Şenlikleri kapsamında Küçükler Voleybol müsabakaları

Öğrencilerin ailelerinin ve okul arkadaşlarının da izlediği müsabakalar yoğun ilgi ve coşku içinde gerçekleşti. Kıran kırana geçen voleybol şenliğinde Küçük Erkekler’de iki takımla katılan Koç Ortaokulu birinciliği ve ikinciliği aldı. Eşref Ergin İlk ve ortaokulu üçüncü olurken, Doğanköy İlkokulu da dördüncü oldu.

Küçük Kızlar kategorisinde de Fethiye Ortaokulu birinci olurken, Koç Ortaokulu ikinci, Özel Tan Okulları üçüncü, Şahinkaya Koleji dördüncü olmaya hak kazandı.

14.Spor Şenlikleri kapsamında Küçükler Voleybol müsabakaları14.Spor Şenlikleri kapsamında Küçükler Voleybol müsabakaları

 Voleybol şenliğinde Küçük Kızlar kategorisinde dereceye giren öğrenciler  kupa ve madalyalarını aldı.

İhsaniye Mahallesi, Nilüfer Cumhuriyet Meydanı, No7/A, PK16130, Nilüfer/Bursa - 0(224) 245 7034 __Ek Hizmet Binası İletişim Numarası (Özel Öğretim Bölümü) 0(224) 246 7778

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.