BURSA NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEOG TERCİH DANIŞMANLIĞI KOMİSYONLARI TOPLANTISI

2015 TEOG Danışmanlığı Komisyonlarında görev alacak  Rehber Öğretmenlerle toplantı gerçekleştirilmiştir.
TEOG TERCİH DANIŞMANLIĞI KOMİSYONLARI TOPLANTISI

2015 TEOG Danışmanlığı Komisyonlarında görev alacak  Rehber Öğretmenlerle toplantı gerçekleştirilmiştir.

Nilüfer İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Selami GÜLLÜLÜ başkanlığında yapılan toplantıya Nilüfer RAM Müdürü Ekrem SELÇUK, Müdür Yardımcısı İhsan AYDOĞAN, Rehber Öğretmen Burhan KILIÇ ve komisyonlarda görevli Rehber Öğretmenler katılmıştır. Yapılan toplantıda, Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğünün yazıları doğrultusunda, tercih sürecinde yapılacak çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulunulmuştur.

Nilüfer İlçesi TEOG Tercih danışmanlığı Komisyonlarda görev yapan Rehber Öğretmenler ile görev yapacakları okullar ekte sunulmuştur.

 

TEMEL EĞİTİMDEN ORTAÖĞRETİME GEÇİŞ SİSTEMİ (ORTAK SINAVLAR) TERCİH DANIŞMANLIĞI KOMİSYON LİSTELERİ

1. GRUP

Adı

Soyadı

Görev Yeri

KOMİSYONUN GÖREV YAPACAĞI OKUL

CANAN

TOPRAK

Nedim Öztan Ortaokulu

Nedim Öztan Ortaokulu

MURAT

KIRMIZI

Cavit Çaglar Ortaokulu

Cavit Çaglar Ortaokulu

ÖZCAN

UYSAL

Sadettin Türkün Ortaokulu

Sadettin Türkün Ortaokulu

1.EĞİTİM BÖLG. 2. GRUP

ALİ

KARLI

Fethiye Ortaokulu

Fethiye Ortaokulu

GÜLŞAH

ER

Kara Mehmet Ortaokulu

Kara Mehmet Ortaokulu

MELDA

DEMİR

Fethiye Ortaokulu

Fethiye Ortaokulu

SEVAL ULVİYE

AKYOL

Dilek Özer Ortaokulu

Dilek Özer Ortaokulu

YASEMİN

PINARBAŞI

Işıktepe Rüveyde Dörtçelik Ortaokulu

Işıktepe Rüveyde Dörtçelik Ortaokulu

ZERAFET

CULFA

Dilek Özer Ortaokulu

Dilek Özer Ortaokulu

2.EĞİTİM BÖLGESİ

AYŞE

ÇAL

Ali Karasu Ortaokulu

Ali Karasu Ortaokulu

HAKAN

KILIÇ

Üçevler Şehit Faik Gökçen Ortaokulu

Üçevler Şehit Faik Gökçen Ortaokulu

İBRAHİM

İBRAM

Abdurrahman Vardar Ortaokulu

Abdurrahman Vardar Ortaokulu

ÖZLEM

UZUN

Nilüfer İsmail Kadriye Solakoğulları Ortaokulu

Nilüfer İsmail Kadriye Solakoğulları Ortaokulu

SERAP

ÖZÜDOĞRU

Süleyman Cura Ortaokulu

Süleyman Cura Ortaokulu

ALİYE

YAPICI

Zekai Gümüşdiş Ortaokulu

Zekai Gümüşdiş Ortaokulu

ZEKİYE ŞEYMA

BAŞOL

Şehit Kara Pilot Yüzbaşı Hakan Tan Ortaokulu

Şehit Kara Pilot Yüzbaşı Hakan Tan Ortaokulu

3.EĞİTİM BÖLGESİ

FEYZULLAH

UZ

Emir-Koop Ortaokulu

Emir-Koop Ortaokulu

EMİNE

OKŞAK

Nilüfer Belediyesi Bursa Rotary Ortaokulu

Nilüfer Belediyesi Bursa Rotary Ortaokulu

ÖZLEM

ÖNDER

Alara Ortaokulu

Alara Ortaokulu

YUNİS

OCAK

Eşref Ergin Ortaokulu

Eşref Ergin Ortaokulu

4.EĞİTİM BÖLG

RUKİYE

ÇEVİK

Hasanağa Şehit Piyade Er Kadir Çavuşoğlu Ortaokulu

Hasanağa Şehit Piyade Er Kadir Çavuşoğlu Ortaokulu

İLHAMİ

KARAKAYA

Akçalar Fahriye Sayarel Ortaokulu

Akçalar Fahriye Sayarel Ortaokulu

NEVRA

DACİ SULA

Ali Durmaz Ortaokulu

Ali Durmaz Ortaokulu

İhsaniye Mh. Nilüfer Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı A Blok Nilüfer/Bursa - 0 224 245 70 34

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.