BURSA NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TRAFİK GÜVENLİĞİ TEMALI ÇEVRİM İÇİ BİLGİ YARIŞMASI

Millî Eğitim Bakanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü koordinesinde yürütülen çalışmalar kapsamında Trafik Güvenliği temalı çevrim içi bilgi yarışması düzenlenecektir.
TRAFİK GÜVENLİĞİ TEMALI ÇEVRİM İÇİ BİLGİ YARIŞMASI

Millî Eğitim Bakanlığı'na bağlı resmî/özel ortaöğretim kurumlarında öğrenim gören öğrencilere yönelik olarak gerçekleştirilecek yarışmaya başvurular ogm.eba.gov.tr adresi üzerinden yapılacak ve başvurular yarışmanın başlamasına on beş dakika kalıncaya kadar devam edecek.

Yarışmaya katılan öğrencilerimiz, 30 Nisan Cumartesi günü saat 14.00'te gerçekleştirilecek olan bilgi yarışmasına ogm.eba.gov.tr adresi üzerinden katılarak yayımlanacak olan yarışma sorularını telefon, tablet ya da bilgisayarlarından giriş yaparak cevaplayabilecekler.

Trafik Güvenliği temalı çevrim içi bilgi yarışması sonucunda başarılı olan öğrencilerimizden birinciye telefon, ikinciye tablet, üçüncüye ise bisiklet ve kask hediye edilecek.

Kaynak : ogm.meb.gov.tr

İhsaniye Mahallesi, Nilüfer Cumhuriyet Meydanı, No7/A, PK16130, Nilüfer/Bursa - 0(224) 245 7034 __Ek Hizmet Binası İletişim Numarası (Özel Öğretim Bölümü) 0(224) 246 7778

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.