BURSA NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YÖGEP Semineri Düzenlendi (MAYIS)

YÖGEP Semineri Düzenlendi (MAYIS)

Din Öğretimi Genel Müdürlüğünün Yönetici Geliştirme Programı kapsamında Nilüfer İlçesi İmam Hatip Okulları yöneticilerine yönelik düzenlenen ve İlçemizŞehit Hüseyin Akyüz MTAL müdürü Selami ŞAHİN' in sunumuyla "Okulların fiziki, teknik ve mali kaynaklarının etkili ve verimli kullanılması, alternatif kaynak oluşturma, mahalli kapasite ve paydaş imkanlarından faydalanma ve maliye , finans, bütçeleme, harcama kalemleri, harcama iş ve işlemleri, donatım iş ve işlemleri, fatura iş ve işlemleri, yolluk-yevmiye-harcırah iş ve işlemleri (ödenek talebi, ödenek aktarılması, ödeneklerin gönderiliş şekli, pansiyon ücretleri, ödeneklerin kullanılması, öğrencilere yapılan sosyal yardımlar, pansiyon gelir-gider" bütçe cetvelinin" hazırlanması, e-pansiyon uygulanması vs.)" semineri, 28.05.2021 tarihinde çevrim içi olarak düzenlenmiştir. Nöbeti olan müdür yardımcıları dışında tüm yöneticilerin katıldığı sunumda misafirimizin tecrübelerinden faydalanılmış, kendi okullarımızda uygulayacağımız yöntemlerden feyz alınmıştır. Kendisine paylaşımları için teşekkür ediyoruz.

 

 

01-06-202101-06-202101-06-2021

İhsaniye Mahallesi, Nilüfer Cumhuriyet Meydanı, No7/A, PK16130, Nilüfer/Bursa - 0(224) 245 7034 __Ek Hizmet Binası İletişim Numarası (Özel Öğretim Bölümü) 0(224) 246 7778

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.