BURSA NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"BOYUN KADAR KİTAP OKU" 13 YAŞINDA

Nilüfer Belediyesi Kütüphaneleri ile  proje ortakları, Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz iş birliği ve destekleri ile 2011-2012 yılından bugüne devam eden ve öğrencilerin her yıl daha çok ilgi gösterdiği "Boyun Kadar Kitap Oku" ödül töreni gerçekleşti.


Bursa Akademik Odalar Birliği (BAOB) gerçekleşen törene; Nilüfer Belediyesi Başkanı Şadi ÖZDEMİR, Nilüfer İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Mehmet ORHAN, Nilüfer Rotary Kulübü yönetimi, öğretmen, öğrenciler ve velilerin katılımı ile yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Mehmet ORHAN, kitapları dost edinen öğrencilerimizi başarılarından dolayı tebrik ederek şu ifadeleri kullandı:

"Bu yıl boyun kadar kitap oku etkinliğinin 13'üncü yılını geride bırakıyoruz. Projemiz her yıl daha çok sayıda öğrencimizin katılımıyla büyüyor ve okunan her bir kitapla öğrencilemizin düşünce dünyaları daha çok aydınlanıyor. Bu etkinlik vesilesi ile öğrencilerimiz; kelime hazneleri genişliyor, okuyan, sorgulayan ve analitik düşünebilen bir bakış açısıyla geleceğimize ışık oluyorlar.

Öğrencilerimizin düşünce dünyalarının genişlemesinde önemli katkılar sunan projemizin nice 10 yılları geride bırakmasını temenni ediyor, başlangıcından bu güne projenin hamiliğini yapan Belediyemize ve ortaklarına, belediyemizin bilhassa kütüphane müdürlüğüne şükranlarımı sunuyorum. İlçemiz okullarını, okul yöneticilerimizi, bilhassa öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizin kitap okuma aşk ve gayretlerini tebrik ediyor, iştiraklerinden dolayı sonsuz teşekkür ediyorum." Konuşmaların ardından çeşitli gösteriler sahne aldı.

Okullarımız ve Öğrencilerimiz Ödüllerini Aldı

Öğrencilerimiz, öğretmenlerinin rehberliğinde kitap okuma yarışlarını ödülle taçlandırdı. Ödül töreninde toplamda 127 öğrencimize madalya verildi. Öğretmenlerimize ise desteklerinden dolayı teşekkür belgesi takdim edildi.

24-05-202424-05-202424-05-202424-05-202424-05-2024

 

 

Konak Mahallesi, İlgi Sokak, No2/3, PK16110, Nilüfer/Bursa - 0(224) 245 66 75 __Ek Hizmet Binası İletişim Numarası (Özel Öğretim Bölümü) 0(224) 246 7778

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.