BURSA
NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ÇALI İLKOKULU YIL SONU SERGİSİ DÜZENLENDİ
Çalı ilkokulu öğrencileri minik elleri ve kocaman yürekleriyle yıl boyunca yapmış oldukları görsel sanat eserlerini sergiledi.![ÇALI İLKOKULU YIL SONU SERGİSİ DÜZENLENDİ](/meb_iys_dosyalar/2024_06/04155855_whatsappimage20240604at14.19.07.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet ALTINOK ve Şube Müdürümüz Aydın NARİN'in açılışını gerçekleştirdiği sergide özgün ve birbirinden kıymetli eserleri gözlemleyen Müdürümüz, çalışmaları için öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik etti.