BURSA NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

REHBERLİK VE ARAŞTIRMA MERKEZİ MÜDÜRÜMÜZ EKREM SELÇUK'A VEDA YEMEĞİ

REHBERLİK VE ARAŞTIRMA MERKEZİ MÜDÜRÜMÜZ EKREM SELÇUK'A VEDA YEMEĞİ

  

17-01-2020

 

17-01-2020

             Nilüfer Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü iken Malatya iline atanan Ekrem SELÇUK için Alaattinbey Özel Eğitim Meslek Okulunda veda kahvaltısı düzenlendi, Veda kahvaltısına İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Muharrem TÜFEKCİ, Şube Müdürlerimiz Ömer IŞIKOĞLU,  Abdülaziz KAYAHAN,  Selahattin ERDOĞMUŞ, Abdullah ŞAHİN ve Özel Eğitim Okul Müdürleri katıldı.

17-01-2020

          Veda yemeğinde Ekrem SELÇUK için teşekkür konuşması yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Muharrem TÜFEKCİ " İlçemizde hizmet vermiş olan değerli mesai arkadaşımıza yapmış olduğu gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür ederek sözlerine başlamak istediğini, Ekrem beyin özverili çalıştığını, önemli hizmetler yaptığını, gittiği yerde de aynı özveri ile çalışacağına ve başarılı olacağına inandığını" belirtti. 

         Veda Yemeğinin ardından ilçemiz Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Ekrem SELÇUK'a İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Muharrem TÜFEKCİ tarafından Plaket, Özel eğitim Okul Müdürleri tarafından hediye verildi.

 

Konak Mahallesi, İlgi Sokak, No2/3, PK16110, Nilüfer/Bursa - 0(224) 245 66 75 __Ek Hizmet Binası İletişim Numarası (Özel Öğretim Bölümü) 0(224) 246 7778

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.