BURSA NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

FEN LİSELERİ İLE BİLSEMLERDE AR-GE ÇAĞI

FEN LİSELERİ İLE BİLSEMLERDE AR-GE ÇAĞI

30-09-2021

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Serkan GÜR, Bursa'daki tüm Fen Lisesi ve Bilim Sanat Merkezi Müdürleriyle arge zirvesi gerçekleştirdi.TOFAŞ Fen Lisesi'nde düzenlenen toplantıya fen liseleri ve bilim sanat merkezlerine yeni bir vizyon olarak arge çalışmalarıyla fikri mülkiyet odaklı üretim teması damga vurdu. Ülkemizin geleceği için yüksek akademik potansiyele sahip fen lisesi ve bilsem öğrencilerinin inovatif yaklaşımla bütünleşerek keşifçi yanlarını ortaya koymaları noktasında bütün imkanları sağlama çabasında olduklarını vurgulayan İl Milli Eğitim Müdürü Serkan GÜR, bu kurumların teorik çerçeveden uygulama aşamasına geçmelerini önemsediklerini belirtti. 

30-09-2021

"Üreten Okul" konseptiyle yeni bir ufuk kazanarak yol alınmasını önceleyecek perspektifle hareket edilmesinin gerekliliğine değinen İl Müdürümüz, öğrencilerle bir araya gelerek hedeflerine ilişkin değerlendirmelerini dinlerken yeni bir motivasyon kıvılcımıyla bilginin işlevselleştirilmesinin somut deneyimlerine dikkat çekti. İl Müdürümüz Sayın Serkan GÜR'e İl Milli Eğitim  Müdür Yardımcısı Uygar UMUT, İl Şube Müdürü Cevdet ATAOĞLU eşlik etti.

30-09-202130-09-2021

Konak Mahallesi, İlgi Sokak, No2/3, PK16110, Nilüfer/Bursa - 0(224) 245 66 75 __Ek Hizmet Binası İletişim Numarası (Özel Öğretim Bölümü) 0(224) 246 7778

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.