BURSA
NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ULUSLARARASI 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI GÜREŞ TURNUVASINDA ALTIN MADALYA
![ULUSLARARASI 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI GÜREŞ TURNUVASINDA ALTIN MADALYA](/meb_iys_dosyalar/2021_11/02150033_k_01112841_WhatsApp-Image-2021-10-31-at-21.01.16.jpg)
İlçemiz Şehit Hüseyin Akyüz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 9.sınıf öğrencisi 9 ülkenin katılımı ile Balıkesir ilinde düzenlenen Uluslararası 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Güreş Turnuvasında 48 kg, da Şampiyon olmuştur. İlçemizi, okulumuzu ve ülkemizi en güzel şekilde temsil eden öğrencimizi tebrik ediyoruz.