BURSA
NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
SATRANÇ ŞAMPİYONUNUN ZİYARETİ
2021 Avrupa Okullar Satranç Şampiyonası'nda Avrupa şampiyonluğunu kazanan Vahide Aktuğ Ortaokulu öğrencimiz Arya AYDOĞAN, okul idarecileri ile birlikte müdürlüğümüze ziyarette bulundu.![SATRANÇ ŞAMPİYONUNUN ZİYARETİ](/meb_iys_dosyalar/2021_12/23145640_DSC_0011.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Muharrem TÜFEKCİ, öğrencimizin ilçemizi gururlandıran başarısından dolayı mutluluk duyduklarını belirterek 10 Yaş Kızlar Kategorisinde Avrupa Şampiyonu olan öğrencimizi kutladı ve başarılarının devamını diledi.