BURSA NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OTİZM SPEKTRUM BOZUKLUĞU BULUNAN ÖĞRENCİLER İÇİN ETKİNLİK KİTABI

Bakanlığımız Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından otizm spektrum bozukluğu bulunan öğrencilerimizin verimli zaman geçirmelerine katkıda bulunmak, onların zihinsel yeteneklerini geliştirmek amacıyla etkinlik kitabı hazırlandı. 
OTİZM SPEKTRUM BOZUKLUĞU BULUNAN ÖĞRENCİLER İÇİN ETKİNLİK KİTABI

Alanında uzman akademisyen ve öğretmenlerden oluşan bir ekip tarafından titizlikle hazırlanan ve ilerleyen süreçte farklı etkinlikleri de içeren kitaplarla geliştirilmesi planlanan etkinlik kitabı görsel algı ve dikkat geliştirme olmak üzere iki bölümden oluşuyor. 

Basımı yapılarak 81 ildeki özel eğitim okullarına gönderilen, tüm özel eğitim ihtiyacı olan öğrencilerinin kolaylıkla kullanabileceği ''Otizm Spektrum Bozukluğu Bulunan Öğrenciler İçin Etkinlik Kitabı''na dijital olarak erişmek için  Tıklayınız. 

Kaynak : orgm.meb.gov.tr

Konak Mahallesi, İlgi Sokak, No2/3, PK16110, Nilüfer/Bursa - 0(224) 245 66 75 __Ek Hizmet Binası İletişim Numarası (Özel Öğretim Bölümü) 0(224) 246 7778

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.