BURSA NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"ÇEVRE İLE DOST OL İYİ UYGULAMA ÖRNEKLERİ" PROJE YARIŞMASI

Bursa Büyükşehir Belediyesi, çevre alanında yapılan iyi uygulamaları ön plana çıkarmak ve çevresel farkındalığın artırılmasını sağlamak amacıyla 'Çevre ile Dost Ol İyi Uygulama Ödülleri Yarışması' düzenliyor.


Bursa'da çevre alanında yapılan iyi uygulamaların özendirilmesi ve çevresel farkındalığın artırılması amacıyla düzenlenen yarışmaya; atık yönetimi, su yönetimi, hava kirliliği, iklim değişikliği ve enerji yönetimi, gürültü kirliliği, görüntü kirliliği, toprak kirliliği yönetimi konularında eğitim faaliyeti, proje uygulama, ürün geliştirme gibi projeler ile başvuru yapılabilecek.

Tüm kurum ve kuruluşlarımız, cevre-ile-dost-ol-iyi-uygulama-ornekleri adresinden 15 Nisan 2022 tarihine kadar başvuruda bulunabilirler.

Konak Mahallesi, İlgi Sokak, No2/3, PK16110, Nilüfer/Bursa - 0(224) 245 66 75 __Ek Hizmet Binası İletişim Numarası (Özel Öğretim Bölümü) 0(224) 246 7778

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.