BURSA NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DARMSTADT GENÇLİK FİLARMONİ ORKESTRASINA ZEKİ MÜREN GÜZEL SANATLAR LİSESİ ÖĞRENCİMİZ SEÇİLDİ

 Zeki Müren Güzel Sanatlar Lisesi öğrencimiz Murat İrfan DEMİRDÖVEN, Darmstadt Gençlik Filarmoni Orkestrası'na çello enstrümanı ile katılacak.
DARMSTADT GENÇLİK FİLARMONİ ORKESTRASINA ZEKİ MÜREN GÜZEL SANATLAR LİSESİ ÖĞRENCİMİZ SEÇİLDİ

Darmstadt Gençlik Filarmoni Orkestrası'na seçilen tek Türk olma unvanını da kazanan öğrencimiz; İl Müdürümüz Serkan GÜR'ü ziyaret ederek başarı hikayesini paylaştı. İl Müdürümüz; "Ülkemizi ve şehrimizi uluslararası alanda temsil eden öğrencimizi kutluyorum. Bizleri gururlandırdı. Öğrencimize başarılar diliyorum." dedi.

Orkestranın eylül ayında Almanya'nın Darmstadt şehri ve İsviçre'nin Saanen bölgesinde vereceği konserlerde çello ile yer alacak olan Murat İrfan DEMİRDÖVEN'e, Zeki Müren Güzel Sanatlar Lisesi  orkestra şefi Mehtap Keşan AkKDOĞAN ile çello öğretmeni Elif Şerbetçi danışmanlık edecek.

25-07-202225-07-2022

 

Konak Mahallesi, İlgi Sokak, No2/3, PK16110, Nilüfer/Bursa - 0(224) 245 66 75 __Ek Hizmet Binası İletişim Numarası (Özel Öğretim Bölümü) 0(224) 246 7778

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.