BURSA NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

UZMAN VE BAŞÖĞRETMENLİK SINAVINA BAŞVURAN ÖĞRETMENLERE DUYURU

Uzman ve Başöğretmenlik Sınavı'na başvuran öğretmenler, mazeretleri nedeniyle sınav merkezi değişikliği talebinde bulunabilecek.
UZMAN VE BAŞÖĞRETMENLİK SINAVINA BAŞVURAN ÖĞRETMENLERE DUYURU

Millî Eğitim Bakanlığınca Öğretmenlik Kariyer Basamakları Yazılı Sınavı'na başvuran öğretmenlerden yurt dışında görevli olanlar ile aylıksız izinde bulunanlar, 11-17 Ekim tarihleri arasında http://meb.ai/SinavBasvuru adresinden sınav merkezi değişikliği talebinde bulunabilecek.   

Kendisinin veya birinci derece yakınının tedavisi uzun süren bir hastalığının olması nedeniyle görev yaptıkları il dışında bulunan öğretmenler de bu durumu sağlık raporuyla belgelendirmeleri şartıyla 11-21 Ekim tarihleri arasında http://meb.ai/MazeretBeyan adresinden sınava gireceği ili değiştirme talebinde bulunabilecek.  

Sınav merkezi değişikliği talebi yapılacak internet adresleri, belirtilen tarihlerde erişime açılacak.  

Kaynak : meb.gov.tr

Konak Mahallesi, İlgi Sokak, No2/3, PK16110, Nilüfer/Bursa - 0(224) 245 66 75 __Ek Hizmet Binası İletişim Numarası (Özel Öğretim Bölümü) 0(224) 246 7778

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.