BURSA NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AHMET MUHARREM UĞUR ANAOKULU "HER ZAMAN SENİNLEYİZ '' PROJESİ İLE ÖZEL ÖĞRENCİLERİNİN YANINDA

İlçemiz okullarından Ahmet Muharrem Uğur Anaokulu '' Her Zaman Seninleyiz '' adlı projesiyle, Özel eğitime ihtiyacı olan öğrencilerini bir üst öğrenim kurumunda ziyaret ederek öğrencisini tanıştırıyor.
AHMET MUHARREM UĞUR ANAOKULU

Proje ile özel eğitimli öğrenciler ve velileri yeni başladığı kurumda kendilerini değerli hissetmesi amaçlanıyor. Bu bağlamda özel eğitimli öğrencilerin; yeni okulundaki öğretmenlerine, öğrencinin sosyal ve akademik gelişimleri hakkında bilgi veriliyor.

Projenin uygulama süreci ile özel öğrencilerin yeni okulunda uyum sürecini olumlu yönde geliştiriyor, okula olan ilgilerini arttırarak okula uyumlarını kolaylaştırıyor, öğrencinin yeni okulu ile işbirliğini güçlendirerek okul-veli-öğrenci arasındaki eğitsel birlikteliğin artmasını sağlanıyor.

25-10-202225-10-2022

 

 

 

Konak Mahallesi, İlgi Sokak, No2/3, PK16110, Nilüfer/Bursa - 0(224) 245 66 75 __Ek Hizmet Binası İletişim Numarası (Özel Öğretim Bölümü) 0(224) 246 7778

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.