HÜSEYİN ÖZDİLEK MTAL. DEPREMZEDELER İÇİN ÇALIŞIYOR
Hüseyin Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri; okullar tatil olmasına rağmen depremden zarar gören vatandaşlarımıza kış şartlarında sıcak bir ortam sağlamak için üretime devam ediyor.![HÜSEYİN ÖZDİLEK MTAL. DEPREMZEDELER İÇİN ÇALIŞIYOR](/meb_iys_dosyalar/2023_02/14150539_WhatsApp_Image_2023-02-14_at_14.10.03_1.jpg)
Öğretmen ve öğrenciler ile çevrede ikamet eden vatandaşların da katıldığı gönüllülük hareketine destek olma amacıyla Nilüfer Kaymakamı Mustafa ÖZARSLAN ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Muharrem TÜFEKCİ; Hüseyin Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni ziyaret ettiler. Okulun atölyelerini gezen Kaymakamımız; dikim faaliyetlerinde emeği geçenlere şükranlarını sundu.
Kış şartlarında depremzedelere sıcak bir ortam sağlamak için gayretle çalışan öğrencilerimiz; haftalık 600 civarında battaniye, mont, kaban, uyku tulumu, bebek tulumu, yorgan gibi ürünlerin dikimini gerçekleştirerek deprem bölgesine ulaştırılmak üzere ilgili kurumlara teslim ediyor.