BURSA NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BURSA'NIN HALK EĞİTİMİ MERKEZLERİNDEN GAZİANTEP'E UZANAN YARDIM ELİ

Asrın felaketi olarak nitelendirilen Kahramanmaraş merkezli depremden etkilenen illerden biri olan Gaziantep'e; ilimiz halk eğitimi merkezleri tarafından üretilen malzemeler, Bursa Valiliği AFAD koordinasyonu aracılığıyla gönderilmek üzere yola çıktı.
BURSA'NIN HALK EĞİTİMİ MERKEZLERİNDEN GAZİANTEP'E  UZANAN YARDIM ELİ

Hayırsever işletmelerin destekleriyle elde edilen kumaş ve malzemeler; halk eğitimi merkezlerimizde gönüllü öğretmen, usta öğretici ve kursiyerlerin emeği ile atölyelerde üretildi. Daha sonra deprem bölgesindeki vatandaşlarımıza ulaştırılmak üzere paketlenerek kullanıma hazır hale getirildi. Yetişkin ve çocuk uyku tulumu, battaniye, triko kazak, yetişkin ve çocuk polar ürünler, eşofman takımı, pijama, iç çamaşırı, atkı-şal-bere, yorgan-nevresim, karışık kıyafet, yer örtüsü gibi altı binden fazla ürün; Nilüfer Halk Eğitimi Merkezi'nden tır ile bölgeye gönderilmek üzere hazır hale getirildi.

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Arzu AYYILDIZ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Muharrem TÜFEKCİ, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Selahattin ERDOĞMUŞ, PİKTES İKE koordinatörü Şadiye AKŞİT KÖPÜKLÜ' nün son kontrolleri yaptığı malzeme yüklü aracın ihtiyaç sahiplerine en kısa sürede ulaşması temennileriyle araç yola çıktı.

14-03-202314-03-202314-03-2023

İhsaniye Mahallesi, Nilüfer Cumhuriyet Meydanı, No7/A, PK16130, Nilüfer/Bursa - 0(224) 245 7034 __Ek Hizmet Binası İletişim Numarası (Özel Öğretim Bölümü) 0(224) 246 7778

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.