ÖZEL MUHTELİF KURSLAR TOPLANTISI YAPILDI
İlçemizde güzellik ve saç bakım hizmetleri alanında faaliyet gösteren özel muhtelif kursların mevzuat ve sınav uygulamaları ile soru havuzu hazırlama konularını değerlendirmek üzere toplantı düzenlendi.![ÖZEL MUHTELİF KURSLAR TOPLANTISI YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2023_04/14222719_IMG-20230414-WA0002.jpg)
Canaydın İlkokulu'nda gerçekleşen toplantı; Şube Müdürümüz Selahattin Erdoğmuş başkanlığında ve kurum müdürlerinin katılımıyla yapıldı.
Toplantıda; Şube Müdürümüz Selahattin Erdoğmuş, mevzuat ve sınav uygulamalarında karşılaşılan sorunlar ile ile ilgili açıklamalarda bulundu. Bölüm Şefi Birgül Sümer; e-Özel kursiyer kaydı ve takibi devam devamsızlık durumları ile ilgili bilgilendirmelerde bulundu. Ayrıca sınavlar için soru havuzu oluşturma programı tanıtıldı.
Son olarak gündem başlıklarının konuşulması, soru-cevap, dilek ve önerilerin alınması ile toplantı son buldu.