BURSA NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİNİK ÖĞRENCİLER RESİMLERLE EKMEK İSRAFINA DİKKAT ÇEKTİ

Bursa ilinde bulunan bağımsız anaokullarına yönelik “Ekmek İsrafının Önlenmesi, İsrafa Neden Olan Kayıpların Önüne Geçilmesi” konulu resim sergisi İlçemiz Ataevler Anaokulunda gerçekleşti.
MİNİK ÖĞRENCİLER RESİMLERLE EKMEK İSRAFINA DİKKAT ÇEKTİ

 

 

Bursa ilinde bulunan bağımsız anaokullarına yönelik “Ekmek İsrafının Önlenmesi, İsrafa Neden Olan Kayıpların Önüne Geçilmesi” konulu resim sergisi İlçemiz Ataevler Anaokulunda gerçekleşti. Sergiye Nilüfer İlçe Kaymakamı Mustafa Kılıç, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Muharrem Tüfekçi ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Arzu Ayyıldız’ın yanı sıra İl ve İlçe Milli Eğitim Yöneticileri ile çok sayıda davetli katıldı.

EKMEK İSRAFI KONULU RESİM SERGİSİEKMEK İSRAFI KONULU RESİM SERGİSİ

Temel Eğitim Genel Müdürlüğü’ne bağılı resmi/özel bağımsız anaokullarına yönelik olarak Milli Eğitim Bakanlığı himayelerinde gerçekleştirilen sergi, ekmek israfı ve israfın önlenmesi amaçlanıyor. Bu kapsamda minik öğrenciler tarafından hazırlanan yaklaşık 350 resim Ataevler Anaokulunda sergilenmeye başladı. Minik öğrencilerin ekmek israfına dikkat çeken sergisi bir hafta süreyle ziyarete açık kalacak.

EKMEK İSRAFI KONULU RESİM SERGİSİEKMEK İSRAFI KONULU RESİM SERGİSİEKMEK İSRAFI KONULU RESİM SERGİSİEKMEK İSRAFI KONULU RESİM SERGİSİ

Konak Mahallesi, İlgi Sokak, No2/3, PK16110, Nilüfer/Bursa - 0(224) 245 66 75 __Ek Hizmet Binası İletişim Numarası (Özel Öğretim Bölümü) 0(224) 246 7778

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.